Australian Kuranya – utíši nekonečný tok myšlienok

Dnešný zážitok s esenciálnym olejom Australian Kuranya ma inšpiroval k tomu, aby som sa konečne založila blog. Chystám sa na neho už roky. Toť na úvod, prečo je tento článok úplne prvý v poradí!

Kuranya = dúha

Australyan Kuranya – „kuranya“ znamená v preklade dúha. Hrátky farieb, jednorožce, trpaslíkovia na konci dúhy čakajúci s kýblikom zlata. Už môžete šípiť ako geniálna je táto zmeska. Kúpila som ju, pretože som raz pričuchla k podobnej austrálskej zmesi Australian Blue.

Zavrela som oči a preniesla som sa na nekonečné tiché stepy, kde občas začujete diabolský smiech Diabla tasmánskeho. No jednoducho totálna duchovná nirvána vnútorného kľudu, vyrovnania, plnosti a sebavedomia v jednej fľaštičke. Lenže tá je k mání len v U.S.A.
Takže keď som uvidela modrú novinku, ohúrila ma. Ešte aj ten názov! Austrálska dúha – milujem všetko farebné čo zaváňa rozprávkou s príchuťou jednorožcov. Potom som si prečítala zloženie, druhé wau! Cypriš modrý, čajovník Kunzea, santalovník biely, fenykel, eukalyptus úzkolistý, citrónová myrta a ešte pár mňamiek. S každým z mám neskutočné zážitky, takže ich spojenie môže byť len a len pecka!

Môj osobný zážitok

Ako často cítite vašu myseľ a myšlienky ako na obláčiku? Také príjemné a mäkké, žiadny napätý mozog, ktorý ide prasknúť až sa z neho parí. Táto čarovná zmes mi dovolila spomaliť tok myšlienok, a dokonca im dať priestor. Priestor, ktorý mi dovolil na každú myšlienku sa pozrieť osobitne a zhodnotiť či mi slúži alebo ju nechať ísť. Problém, ktorý mávam (ale už nie tak často, priznávam) je že ma myšlienky akoby atakujú a vlastne neviem čo s nimi. No tento olejček je ako zázračný prútik. Samozrejme, že to nie je spasiteľ, len vám dovolí sa pozrieť na veci úplne inak. Akoby to bol „mind-whisperer“ (mysľový našepkávač, letmý preklad z angličtiny), ktorý hovorí rečou vibrácií myšlienok a omamnou vôňou ich ukecá k inému fungovaniu. A vy v tej chvíli máte možnosť a priestor sa rozhodnúť zmeniť vašu „rozprávku“ v hlave. Tak poďme na to!

TIP:  potrite si chodidlá  2-3 kvapkami olejčeka (hlavne stred plosky nohy), medzi prsiami, zátylok a čelo (tretie oko). Skúste opakovať ráno a večer. Mne osobne to funguje geniálne, akoby som sa obalila do jeho omamnej vône a moja myseľ sa mohla pozrieť na myšlienky z rôznych uhľov pohľadu.

Aký je spirituálny účinok tejto zmesky esenciálnych olejov?*

Tento olej prináša pokoj neutíchajúcej mysli. Dokonca vám môže pomôcť nájsť „vzorce“, ktoré vás nútia neustále premýšľať. Vôňa tohto olejčeka vás vyživí z vnútra, a môžete priniesť vnútorné pocity, ktoré vám dodajú silu prostredníctvom základných živlov, a kultúr ktoré boli kedysi v harmónií so Zemou.
Sú zakorenené v túžbach nášho srdca, z čias kedy sme tento pocit poznali a stále po nich túžime. V tejto dobe preťaženosti technológiami je dôležité  nezabudnúť kto sme a odkiaľ pochádzame.
Aké „toxíny“ potrebujete uvoľniť z mysle? Akú formu majú? A ako sa prejavujú vo vašom okolí? Chcete takto fungovať? Čarovná pilulka nie je až taká čarovná? Pokiaľ sa nepozriete do svojho vnútra, nemôžte nájsť túžbu vášho srdca. Hlava bude stále šéfom vášho sveta a osudu.

Použitie a zloženie*

 • Pridajte do vašej dennej starostlivosti o pleť a používajte lokálne na tvár ako pomoc pri obmedzeniach vzhľadu nedokonalosti pleti, jemných vrások a opuchu.
 • Rozptyľujte doma alebo v kancelárii, aby ste prečistili prostredie.
 • Vtrite do vašich chodidiel, aby ste naštartovali váš deň
 • Pridajte do oleja Young Living V-6© a masírujte do pokožky pre skľudnenie a osvieženie.
 • Nanášajte lokálne k zvýrazneniu prirodzeného vyžarovania zdravého vzhľadu pleti.
Zloženie

*100% čistý esenciálny olej

 • myrtovník citronový (Backhousia citriodora)*
 • cyprus modrý (Callitris intratropica)*
 • čajovník Kunzea (Kunzea ambigua)*
 • santalovník biely (Santalum album)*
 • fenykel obecný (Foeniculum vulgare)*
 • čajovník Rosalina (Melaleuca ericifolia)*
 • eukalyptus úzkolistý (Eucalyptus radiata)*
 • kajeput striedavolistý (Melaleuca alternifolia)*
Ak by ste si mali záujem zakúpiť tento olejček, tak ma kontaktujte na [email protected]

Vaša Andrejka

Andrea Bajnoková

Certifikovaná lektorka Systému celistvého vlnového pohybu, gong majsterka, životná koučka a nadšená užívateľka esenciálnych olejov. Spoluzakladateľka centra Vlna života v Bratislave.


Zdroj text a obrázky:
1. Australian Kuranya, Young Living
2. Spirituálny účinok esenciálnych olejov: preklad z
experience-essential-oils.com,  Australian Kuranya Essential Oil with Kunzea Uplifts Spirit, autorka: Nan Martin.
3. Použitie a zloženie: preklad z Young Living Australian Kuranya,
web

Pridaj komentár