Neuro-aurikulárna masáž s esenciálnymi olejmi Young Living

Kedy:
28. február 2019 @ 17:30 – 20:00
2019-02-28T17:30:00+01:00
2019-02-28T20:00:00+01:00
Kde:
Centrum Vlna života
Wolkrova 3335/4
851 01 Petržalka
Slovensko
Vstupné / Štartovné:
10€/osoba
Kontakt:
Andrea Bajnoková
+421905 377 820
Neuro-aurikulárna masáž s esenciálnymi olejmi Young Living @ Centrum Vlna života | Bratislavský kraj | Slovensko
Praktický workshop pre bežného užívateľa esenciálnych olejov Young Living pri podpore úľavy od stresu a prebytočného fyzického, psychického a mentálneho napätia.

Neuro-aurikulárna technika (NAT)

Čo je NAT?
Neuro-aurikulárna technika bola vyvinutá Dr. Gary Youngom, zakladateľom firmy Young Living a autorom zmesí esenciálnych olejov, ktoré budeme pri masáži používať.  Je samostatnou technikou pri ktorej sa používajú tzv. roll-ony (zmesi s guličkovými aplikátormi: Stress Away, Breath Again, Thieves, Valor, Tranquil, Deep Relief).
Ako funguje NAT?
Uvoľnením svalov hornej časti chrbta pomocou špecifických techník sa stimuluje okrem iného centrálny nervový systém. Ten pomáha regenerácii tela a mysle, čo umožňuje hlbokú relaxáciu a značné uvoľnenie od stresu. Niektoré zmesi esenciálnych olejov pomáhajú uľaviť od fyzickej bolesti spôsobenú zraneniami alebo inými príčinami (napr. Deep Relief, Valor).
Ako prebieha NAT?
Naučíte sa jednoduchý postup aplikácie esenciálnych olejov na hornej časti tela (hlava, krk, ramená) na druhú osobu. Niektoré kroky môžete aplikovať aj sami na sebe. Táto technika sa môže sa robiť sediac alebo ležiac, a trvá menej ako 10 minút. Pri aplikácii je potrebné aby ste mali odhalený krk a ramená, zvyšok tela je oblečený. Postup je ľahko skombinovateľný aj s inými metódami masáží.
Pre koho je vhodná NAT?
Táto technika je ľahko aplikovateľná v domácich podmienkach, a vie sa ju naučiť naozaj každý. Ide o špecifický postup aplikácie esenciálnych olejov s roll-onmi. Telo ako také rukami nemasírujete. Je prospešná pre každého, kto chce podporiť pocit vnútorného pokoja. Taktiež podporuje hlbokovú relaxáciu, spánok, a celkovú regeneráciu.

Program a čo si odnesiete so sebou domov?
TEÓRIA
 • informácie  o jednotlivých esenciách použitých pri masáži NAT
  • roll-ony (guličkových aplikátoroch): Stress Away, Deep Relief, Breath Again, Valor, Thieves, Tranquil
  • jednozložkové esenciálne oleje: kadidlo, cédrové drevo
 • účinky a benefity NAT aplikácie
PRAX
 • aplikácia NAT na sebe a druhom človeku
 • na workshope budete počas aplikácie esencií sedieť na stoličke a druhá osoba vám aplikuje esenciálne oleje, ktoré si prinesiete. Ak si olejčeky neprinesiete, tak máme  k dispozícii prázdne roll-on flaštičky a zažijete na sebe aspoň postup.
Čo je potrebné si priniesť?
 • 1x roll-on (zmes esenciálnych olejov s guličkovým aplikátorom): Stress Away, Breath Again, Thieves, Valor, Tranquil, Deep Relief.  Stačí 1 druh, no ak máte viac druhov, kľudne ich so sebou prineste. V prípade, že roll-on nemáte tak vám poskytneme prázdne fľaštičky od roll-onov (aby ste si na sebe zažili aplikáciu), alebo za príplatok 15€ poskytneme jeden druh zmesi.
 • Tielko/tričko: potrebujete mať oblečenie, ktoré dovoľuje aplikáciu esenciálnych olejov na krk a ramená. Ideálne si prineste tielko.

Organizačné údaje

Lektorky

Eva Ružovičová a Andrea Bajnoková
Eva je profesionálna masérka a pohybová terapeutka. Masážam sa venuje viac ako 15 rokov. Telo pozná natoľko dokonale, že každý jej dotyk je balzamom na dušu. Eva a Andrea sa esenciálnym olejom Young Living a ich aplikácii venujú od roku 2013.

Prihlásenie

Rezervácia nutná na e-mailovej adrese [email protected] alebo telefonicky +421905 377 820

Časový plán

17.30-20.00 praktický workshop

Kde bude workshop prebiehať?

Wolkrova 4, Petržalka (budova Autoškoly), Bratislava
Číslo miestnosti 4.

Príspevok
 • 10€/osoba ak si prinesiete vlastné roll-ony, ktorými budete masírovaný/á alebo budete používať len prázdne fľaštičky od roll-onov, ktoré vám poskytneme
 • 25€ = 10€/základný príspevok+ 15€ v prípade poskytnutia roll-on zmesi Young Living

Príďte objaviť silu esenciálnych olejov a produktov Young Living !