Znovuzordenie v liečivom zvuku s GongMuse Surana (víkendový pobyt)

Kedy:
14. september 2018 @ 18:00 – 16. september 2018 @ 18:30
2018-09-14T18:00:00+02:00
2018-09-16T18:30:00+02:00
Kde:
Lesná Záhrada
903 01 Hrubý Šúr
Slovensko
Vstupné / Štartovné:
320€ (program, ubytovanie a plná penzia) + 1 lístok na Gong koncert zdarma
Kontakt:
Andrea Bajnoková
+421905 377 820

Voľných je už len posledných 10 miest, ak máte záujem zúčastniť sa prihláste sa čím skôr na [email protected] 🙂

Vitajte na víkendovom regeneračnom pobyte v posvätnom zvuku gongov, tibetských spievajúcich misiek, hlasu, šamanského bubna a iných nástrojov.

Všetko čo žije, vibruje. Žijeme vo vesmíre zvuku.

Môžeme sa pozrieť na naše Bytie ako Bytie zvuku. Každá naša myšlienka, emócia tak ako aj stav nášho tela je vyjadrený špecifickou vibráciou.Keď sme zdraví a šťastní, symfónia nášho Bytia je symfóniou krásy. Keď sme chorí a v depresii, môžeme povedať, že sme „rozladení“.

Tento pobyt vám pomôže k holistickému znovunarodeniu, a zároveň vám ponúkne praktické techniky s ktorými budete vedieť pomôcť sebe aj vašim milovaným.

Akým témam sa budeme na pobyte venovať?

Počas víkendového pobytu:
* naladíme naše Bytie na harmóniu, krásu, inšpiráciu

* zregenerujeme telo a myseľ, ožiarime bunky tela a atómy nášho Bytia s holistickou rezonanciou zvuku

* otvoríme náš „hlas za hlasom“ a naučíme sa ako transformovať emócie a dostať sa do harmónie prostredníctvom hlasu. Naučíme sa ako posilniť telo a myseľ so starovekými meditáciami, ktoré pozostávajú zo spievania, hmmmkania a pohybu tela.

* zažijeme Gong Bath Divination (veštecký gong kúpeľ)– veľmi špeciálny typ gong kúpeľa, ktorý je vytvorený tak aby ste mali možnosť dostať odpovede na vaše vnútorné otázky. Odpovede nebudú prichádzať z rácia ale priamo z vašej vnútornej svätyne.

* naučíme sa ako používať tibetské spievajúce misky na seba-liečenie, liečenie rodiny a priateľov – základná masáž zvukom celého tela. Táto technika sa nazýva aj „bunková masáž“, pretože rozvibruje každú bunku tela, prináša hlboký vnútorný pokoj, relaxáciu a liečenie.

* zažijeme a naučíme sa meditáciu/techniku so zvukom a pohybom tela,ktorú si prenesiete do každodenného života

* spojene s prírodou, tancom, spevom, kreslením, plávaním, oslavou života

*program je od piatka večera (večera a večerný program), sobota (program od 8.00-22.00), nedeľa (program od 8.00-18.00), vrátane ranného rozhýbania sa, workshop liečivý zvuk, večerného porogramu.

Rozpamätáme sa kto sme, prinesieme božskosť do nášho života premostením dvoch svetov Zeme a Neba.

Gong kúpeľ a workshop Otvor svoj liečivý hlas s GongMuse Surana v marci 2018 v Bratislave.

GongMuse Surana

Vlastným menom Mojca Morya Malek, pochádza zo Slovinska.
Surana skúma staroveké rituály posvätného liečivého zvuku viac ako 20 rokov počas jej ciest za rôznymi starými kmeňmi v Indii, Turecku, Egypte a na Sinai, kde s nimi žila, prežívala posvätné rituály zvuku a pohybu.
Za posledných 12 rokov Surana viedla viac ako 30 Gong Master tréningov Európe, Austrálii, na Novom Zélande, v Číne, na Taiwane, v Honk Kongu a USA mnohé z nich v spolupráci s Donom Conreaux, Grand Gong Majstrom.
Je autorkou masáže s tibetskými miskami Meridian Sound Massage, ktoré do dnešného dňa praktikujú stovky ľudí a práve prechádza akreditačným procesom v USA.
Nahrala hudobné CD, ktoré bolo ocenené pre jeho liečivé účinky. Taktiež dostala mnohé ocenenia za jej vystúpenia a koncerty s liečivou hudbou.
GongMuse – Surana je Shiatsu terapeut, reflexologička a terapeutka farbami, facilitátorka terapeutického tranzového tanca.
Venuje sa Posvätnej Ženskosti, Extázy Źeny, Posvätnému Pôrodu posledných 10 rokov.

Organizačné údaje

Prihlásenie

Ak máte záujem zúčastniť sa, kontaktujte nás na [email protected] alebo 0905 377 820 (Andrea Bajnoková)

Miesto konania

Miesto: Lesná Záhrada (http://www.lesnazahrada.sk/), Hrubý Šúr (pri Senci)
Ubytovanie: piatok večer-nedeľa
Strava:  domáca vegetariánska, plná penzia

Farma sa nachádza na odľahlom mieste v prírode, pri Malom Dunaji a je kombináciou produktívneho organického pestovania zeleniny technikou Agrokruh, sadu so starými odrodami ovocných stromov s prvkami permakultúry, koreňovou čističkou vody, veľkou bylinkovou špirálou, zelenými strechami a vzrastajúcim jedlým lesom. Pri farme sa nachádza aj prírodný bazáen, ktorý dúfame že skorých teplých jesenných dňoch budeme môcť využiť.
Workshopová miestnosť je dvojkupola (v Európe unikátna), ktorá vytvára podmienky pre osobnostný rast ľuďom na kurzoch, či praktických workshopoch. Seminárnu dvanásťmetrovú kruhovú miestnosť vo vrchlíku väčšej kupoly ste nikde nemohli zažiť na vlastnej koži. Rodinnú atmosféru umocňuje domáca kuchyňa s láskou a skúsenosťou vedená spolumajiteľkou.

Príspevok

320€ = vrátane ubytovania (piatok večer-nedeľa) a plnej penzie (vegetariánska strava)
Na rezerváciu miesta je potrebné uhradiť zálohu vo výške 70€, záloha je vratná len pri odhlásení účasti do 13. augusta.

Prihlásenie na víkendový pobyt vás oprávňuje k 1 voľnému lístku na Gong koncert: Hudba Srdca, liečivý koncert v Klariskách v hodnote 29€. V prípade, že sa prihlásite na víkendový pobyt, lístok si vyzdvihnete osobne u nás v Centre Vlna života (www.vlnazdravia.sk)