Literatúra

  Kniha „Ženská a mužská energia v pohybe“
Vydavateľ: Eugenika
Autorky: Andrea Bajnoková a Eva Ružovičová
Rok vydania: 2016
Knihu zakúpíte v kníhkupectvách alebo tu: http://www.eugenika.sk/detail-kniha/144349-zenska-a-muzska-energia-v-pohybe
Manuál základov Vlnových pohybov, 

S pomocou vydavateľstva Eugenika sme vydali knihu o Vlnovom pohybe pre začiatočníkov. Spísali sme skúsenosti do jednoduchého manuálu na každý deň, pretože Vlnové pohyby nie sú cvičenie, ale ZMENA každodenných pohybových vzorcov za nové – zdravé a prospešné!

Autorky

Slovenské autorky, vyškolené u unikátneho ruského lektora, autora a terapeuta, prinášajú nesmierne zaujímavé vysvetlenia a inštrukcie, ako začať celkom inak vnímať seba, svoje telo aj svoje vzťahy.

Čo sa dozviete?

Naše telá v seba majú zakódované prirodzené, príjemné spôsoby pohybu, ktoré spočívajú v hladkom plynutí energie, pružnosti a efektivite. Ide o tzv. vlnový pohyb alebo princíp vlny. Rešpektovanie týchto princípov zlepšuje a vyjasňuje komunikáciu s okolím a umožňuje ľahšie aj rýchlejšie vyliečiť akékoľvek zábrany či ťažkosti.
Naučte sa s pomocou tejto malej príručky zopár novátorských, no pritom nesmierne jednoduchých techník! Začnite kráčať, sedieť, vstávať alebo trebárs nosiť tašku trochu inak! Nebojte sa začať vyžarovať ženskosť, či naopak mužskú silu a rozhodnosť! Skúste sa chvíľu vlniť tak, že vás celých zaplaví aj začne z vás vyžarovať úplne nový pocit!
Zrozumiteľné vysvetlenia a návody, názorné fotografie, povzbudivé výpovede zo života, kontakt pre záujemcov o dostupné semináre alebo individuálne sedenie.

  Kniha“Energie vnitřní vlny, Slovanské praktiky“
Vydavatel: Eugenika
Rok vydání: 2016
Knihu zakoupíte v kníhkupectvách alebo tu: http://www.eugenika.sk/detail-kniha/144158-energie-vnitrni-vlny
Základom tejto sústavy cvičení je tzv. princíp vlny. „Pohyb vo vlne“ je prírodný, prirodzený, harmonický a efektívny spôsob pohybu, ktorý smeruje k rovnováhe duše i tela. Cviky sú zamerané na uvoľnenie a vo veľkej miere na precvičovanie šliach. Jedná sa však o nenáročný, nenamáhavý, mimoriadne príjemný spôsob cvičenia. Telo sa pri ňom samé dostane do súladu a začne sa uzdravovať, ak treba. Zharmonizuje sa aj myseľ a psychika. Pochopením „ženského“ správania sa napravia vzťahy, pretože sa v nich nastolí prirodzená rovnováha.
  Kniha „Léčivé cvičení Hyperborejců“
Vydavatel: Eugenika
Rok vydání: 2012
Knihu zakoupíte v kníhkupectvách alebo tu: http://www.eugenika.sk/detail-kniha/144158-energie-vnitrni-vlny
Jednoduchý systém cvikov vám umožní pozdvihnúť sa na novú úroveň fungovania. Vibrácie a pohybové vlny vám pomôžu dať si do poriadku telo a pokračovať až po zrod nového človeka v sebe.

Na jar 2018 očakávame vydanie novej publikácie autora Nikolaja I. Kurdjašova na tému „ženské gestá a ženská motorika“, viac informácií čoskoro.