Gong Puja: workshop a celovečerné ponorenie do vibrácií gongov

Kedy:
20. marec 2021 @ 10:00 – 21. marec 2021 @ 9:30
2021-03-20T10:00:00+01:00
2021-03-21T09:30:00+01:00
Kde:
upresníme čoskoro
Vstupné / Štartovné:
180€
Kontakt:
Andrea Bajnoková
+421 905 377 820
Čo je Gong Puja?
[číta sa Gong Pudža ]
noc pokoja a transformácie
ako 10 gong kúpeľov za sebou
prenesiete do 4tej dimenzie časopriestoru

Tí, ktorí ste túto veľkolepú udalosť ešte nezažili, predstavte si 10, 45 minutových gong kúpeľov za sebou. Yogi Bhajan poprosil nášho učiteľa Dona Conreaux aby vyvinul puju ako priestor pre hlbokú transformáciu, posilňujúci zdravie. Teraz sa konajú všade možne po svete, aby ľudia mohli spolu zdielať noc mieru a transformácie. Je určená pre každého, kto chce zažiť noc pokoja, mieru a transformácie prostredníctvom blahodárneho zvuku gongov. Samotná Gong Puja trvá zväčša 7,5 hodiny – je to ako 10 Gong kúpeľov (trvajúcich 45 min) za sebou.  Každému odporúčame zažiť aspoň jeden Gong kúpeľ pred tým, že sa zúčastní na Gong Puja. Je to veľmi intenzívny zážitok. Veľa krát sa ľudia čudujú, či naozaj dokážu spať 7,5 hodiny za sprievodu gongov. Pravda je, že každý kto Gong Puja zažije, sa ráno nemá ani chuť zobudiť. Na Gong Puja sa hrá veľmi jemne, tak aby si každý oddýchol a naozaj zažil noc absolútneho pokoja.

Obsah

Gong Puja

    • teória a prax organizácia a hranie na Gong Puji (význam, noc transformácie, elementy, výber gongov, rozostavenie miestnosti,časová postupnosť, techniky ako hrať, začiatok ceremónie, prebúdzanie…)
    • celovečerná večerná Gong Puja zo soboty na nedeľu, ktorú vytvoríme spolu a kde si všetci zahrajú
Pre koho je určená udalosť  „Gong Puja: workshop a celovečerné ponorenie do vibrácií gongov?

Ak už máte skúsenosti s hraním na gong, chcete preniknúť hlbšie energie gongov a naučiť sa pokročilé techniky hrania na gong. Tak isto sa naučíte ako viesť samotnú Gong Puju tak, aby bola naozaj transformačnou udalosťou.

Lektorky
Andrea Bajnoková a Eva Ružovičová

Workshopom vás prevedú Andrea Bajnoková a Eva Ružovičová, ktoré sa gongom venujú od roku 2014. Pravidelne sa zúčastňujú medzinárodných tréningov liečivého zvuku pod vedením svetových špičiek – Don Conreaux (Grand Gong Master, USA), GongMuse Surana (Slovinsko), Tom Soltron (Poľsko) a Abby del Sol (Argentína). Tento rok zorganizovali prvý medzinárdný Gong Master Training na Slovensku a v Čechách pod vedením Grand Gong Mastra Dona Conreaux a Gong Maestra Aidana McIntyre. Pravidelne vedú Gong kúpele, Gong koncerty a organizujú rôzne aktivity spojené blahodárnymi účinkami liečivého zvuku. Sami sa zúčastnili alebo organizovali viac ako 15 tranformačných Gong Pují.

 

Gongy

V prípade, že máte záujem priniesť vaše vlastné gongy tak nás prosím kontaktujte.  Vlastniť alebo priniesť gong nie je podmienkou účasti! V prípade, že máte záujem o gongy od Grotta Sonora a Gongland, paličky a flumie od značky Olli Hess, tak nás prosím kontkatujte vopred. Našu momentálnu ponuku nájdete tu.

Rezervácia

Vaše miesto si rezervujete zaslaním vašich údajov (meno, telefónne číslo) na e-mail  [email protected] .

Príspevok

180€/osoba

Miesto konania, ubytovanie a strava

Miesto: upresníme čoskoro

Kontakt

Andrea Bajnoková
+421 905 377 820
[email protected]vlnazdravia.sk
www.vlnazdravia.sk