Galéria

Maok koncert Svetelné vlánka 2020

V Stupavskej synagóge sme spolu s Maokom odohrali koncert na počesť krstu jeho nového albumu „Svetelné vlákna“ .

Gong Master Training s Donom Conreaux 2020

Zorganizovali sme prvý Gong Master Training na Slovensku a v Českej republike pod vedením Grand Gong Mastra Dona Conreaux (USA) a Gong Maestra Aidana McIntyre (UK).

Konferencia Happy Company 2019

7. ročník Konferencie Happy Company s témou Harmónia. Pozvanie sme dostali od zakladateľky a organizátorky, Lýdii Sirotovej. Účastníci si užili Gong kúpeľ priamo po obedovej prestávke.

Gong koncert Hudba Srdca 2018

Gong koncert Hudba Srdca sa konal v koncertnej sieni Klarisky v centre Bratislavy. Naše pozvanie prijala GongMuse Surana (Mojca Morya Malek). Jeho zámerom bolo preniesť poslucháčov do svojho srdca a precítiť vnútorný pokoj a lásku. Našim hosťom bola aj Tina Kuchareková (tanec a hlasový doprovod).

Otvor svoj liečivý hlas, svoj vnútorný gong 2018

Naše pozvanie prijala GongMuse Surana, terapeutka liečivým zvukom a gong majsterka svetového formátu. Pochádza zo Slovinska. Na Slovensku sme počas jej návštevy zorganizovali tri udalosti:

  • Gong kúpeľ: Posvätná alchýmia zvuku
  • Otvor svoj liečivý hlas, svoj vnútorný gong! (víkendový workshop)
  • Tibetské misky, praktický úvodný workshop

Gong workshp a Gong Puja 2017

Gong workshop: určený pre nadšencov gongu, ktorí sa naučili základy hry na gong, ako s ním komunikovať a hlavne – ako hrať počas Gong Puja. Spolulektorkou bola aj gong majsterka z Poľska, Jola Wieteska.
Gong Puja: je nocou pokoja a transformácie. Trvá 7,5 hodiny, čo je ekvivalentom 10 Gong kúpeľov. Spolu nás hralo 13, na 8 gongoch. Pridala sa k nám aj Milena Sarab Atma, gong majsterska z Bulharska, aby sme spoluvytvorili tento posvätný rituál. Počas noci sa jednotlivý hráči striedali, a niektorí účastníci jednoducho len celú noc ležali v pohodlne pripravených bydielkach.

Gong koncert pre Zem 2017

Gong koncert pre Zem sa konal v koncertnej sieni Klarisky v centre Bratislavy. Naše pozvanie opäť prijali Tom Soltron a Abby del Sol, ktorí spolu tvoria duo Tone of Life. Bol venovaný Matke Zemi, uctením si Božskú Krajinu v ktorej žijeme a dýchame, prinášajúc pocit Mieru a Pokoja so Zemou prostredníctvom zvuku.

Školenie pre termálny park Bešeňová 2017

V júni sme školili zmiešaný tím z termálneho paru Bešeňová a Tatralandie hru na relaxačný gong. Trénovali sme v saunovom svete, v externých priestoroch, tak ako aj sme na konci spolu s účastníkmi spravili Gong show pri termálnych bazénoch.

Gong a deti 2017

Zišli sme sa v skupine rodičov, starých rodičov a detičiek vo veku od 1,5 -11 rokov, aby sme sa oboznámili s gongami a inými nástrojmi. Bolo úžasne vidieť spontánnosť detí, ich reakcie a obrovskú kreativitu. Keď si zahrali na všetky nástroje, ľahli si a zažili krátky Gong kúpeľ. Na záver si nakreslili, čo počas gongu zažili.

Gong kúpeľ v Academia Universum, Bratislava 2016

Pozvanie hrať prijala aj gong majsterka a naša priateľka Jola Wieteska z Poľska. Spolu sme rozozvučali 8 gongov, 12 tibestkých misiek a ďalšie zaujímavé nástroje. Mediálnym partnerom Gong kúpeľa bol Časopis Vitalita, v ktorom o nás aj napísali.

Gong koncert Bratislava 2015

Relaxačno-meditačný koncert za svetový mier s majstrami gongu a našimi učiteľmi Tom Soltron, Abby del Sol a Don Conreaux. Predstavenie sa konalo ako súčasť európskeho turné za svetový mier Tone of Life Mysterium Tremendum.

Naše vzdelávanie v hre na gong 2014-teraz

Gong Master Training Porabka, Poľsko (2014)
International Gong Master Council, Pula, Chorvástsko (2015)
Advanced Gong Master Training, Ruše, Slovinsko (2017)
Meridian Sound Massage tréning, Ruše, Slovinsko (2017)
Gong Master Traning Slovensko, organizácia a asistencia (2020)