Galéria

Konferencia Happy Company 2019

7. ročník Konferencie Happy Company s témou Harmónia. Pozvanie sme dostali od zakladateľky a organizátorky, Lýdii Sirotovej. Účastníci si užili Gong kúpeľ priamo po obedovej prestávke.

Gong koncert Hudba Srdca 2018

Gong koncert Hudba Srdca sa konal v koncertnej sieni Klarisky v centre Bratislavy. Naše pozvanie prijala GongMuse Surana (Mojca Morya Malek). Jeho zámerom bolo preniesť poslucháčov do svojho srdca a precítiť vnútorný pokoj a lásku. Našim hosťom bola aj Tina Kuchareková (tanec a hlasový doprovod).

Otvor svoj liečivý hlas, svoj vnútorný gong 2018

Naše pozvanie prijala GongMuse Surana, terapeutka liečivým zvukom a gong majsterka svetového formátu. Pochádza zo Slovinska. Na Slovensku sme počas jej návštevy zorganizovali tri udalosti:

  • Gong kúpeľ: Posvätná alchýmia zvuku
  • Otvor svoj liečivý hlas, svoj vnútorný gong! (víkendový workshop)
  • Tibetské misky, praktický úvodný workshop

Gong workshp a Gong Puja 2017

Gong workshop: určený pre nadšencov gongu, ktorí sa naučili základy hry na gong, ako s ním komunikovať a hlavne – ako hrať počas Gong Puja. Spolulektorkou bola aj gong majsterka z Poľska, Jola Wieteska.
Gong Puja: je nocou pokoja a transformácie. Trvá 7,5 hodiny, čo je ekvivalentom 10 Gong kúpeľov. Spolu nás hralo 13, na 8 gongoch. Pridala sa k nám aj Milena Sarab Atma, gong majsterska z Bulharska, aby sme spoluvytvorili tento posvätný rituál. Počas noci sa jednotlivý hráči striedali, a niektorí účastníci jednoducho len celú noc ležali v pohodlne pripravených bydielkach.

Gong koncert pre Zem 2017

Gong koncert pre Zem sa konal v koncertnej sieni Klarisky v centre Bratislavy. Naše pozvanie opäť prijali Tom Soltron a Abby del Sol, ktorí spolu tvoria duo Tone of Life. Bol venovaný Matke Zemi, uctením si Božskú Krajinu v ktorej žijeme a dýchame, prinášajúc pocit Mieru a Pokoja so Zemou prostredníctvom zvuku.

Školenie pre termálny park Bešeňová 2017

V júni sme školili zmiešaný tím z termálneho paru Bešeňová a Tatralandie hru na relaxačný gong. Trénovali sme v saunovom svete, v externých priestoroch, tak ako aj sme na konci spolu s účastníkmi spravili Gong show pri termálnych bazénoch.

Gong a deti 2017

Zišli sme sa v skupine rodičov, starých rodičov a detičiek vo veku od 1,5 -11 rokov, aby sme sa oboznámili s gongami a inými nástrojmi. Bolo úžasne vidieť spontánnosť detí, ich reakcie a obrovskú kreativitu. Keď si zahrali na všetky nástroje, ľahli si a zažili krátky Gong kúpeľ. Na záver si nakreslili, čo počas gongu zažili.

Gong kúpeľ v Academia Universum, Bratislava 2016

Pozvanie hrať prijala aj gong majsterka a naša priateľka Jola Wieteska z Poľska. Spolu sme rozozvučali 8 gongov, 12 tibestkých misiek a ďalšie zaujímavé nástroje. Mediálnym partnerom Gong kúpeľa bol Časopis Vitalita, v ktorom o nás aj napísali.

Gong koncert Bratislava 2015

Relaxačno-meditačný koncert za svetový mier s majstrami gongu a našimi učiteľmi Tom Soltron, Abby del Sol a Don Conreaux. Predstavenie sa konalo ako súčasť európskeho turné za svetový mier Tone of Life Mysterium Tremendum.

Naše vzdelávanie v hre na gong 2014-teraz

Gong Master Training Porabka, Poľsko (2014)
International Gong Master Council, Pula, Chorvástsko (2015)
Advanced Gong Master Training, Ruše, Slovinsko (2017)
Meridian Sound Massage tréning, Ruše, Slovinsko (2017)