Ponuka pre firmy a organizácie

Relaxačno-meditačný Gong kúpeľ

Gong kúpeľ pôsobí na účastníkov uvoľnujúco a regenerujúco. Jeden spánkový cyklus je ekvivalentom k 45-tim minútam vo zvukových vlnách gongov. Práve preto si vie človek poriadne oddýchnuť. Zvuky prírodu, vesmíru a mystických gongov pôsobia ako zážitok z iného sveta.

Vlnové pohyby: minimálny pohyb s maximálny efektom

Prednáška/workshop
Byť vo „flow“ svojho pohybu a energie je základným kameňom techniky Vlnové pohyby. Naučíte sa ako spoznávať samého seba prostredníctvom správneho a jemného pohybu „vo vlne“. Vo výsledku budete vedieť ako efektívne pracovať so svojou vlastnou energiou (energy management). Pohybové techniky, ktoré učíme pomáhajú naštartovať organizmus v prípade vyčerpania a stresového zaťaženia. Absolútnym fenoménom techniky Vlnové pohyby sú ženské a mužské gestá, ktoré výrazne ovplyvňujú medziľudskú komunikáciu nie len v partnerských vzťahoch ale aj na pracovisku.

Témy
  • Vyžaruj ženskosť, vyžaruj mužnosť: zdravé sedenie pre ženy a mužov, podporujúce ženské a mužské vyžarovanie. Jednoduchý spôsob sedenia, ktorý ihneď zmení vaše vyžarovanie a vnútorný pocit pohody!
  • Sila šliach: flexibilné šľachy ovplyvňujú zdravie, pozornosť a výkon. Jednoduché a efektívne pohyby do kancelárie zvyšujúce flexibilitu šliach.

Každému klientovi prispôsobujeme ponuku na mieru.

Referencie

Konferencia Happy Company 2019

na 7. ročníku inšpiratívnej konferencie sme účastníkov previedli na cestu k sebe prostredníctvom relaxačných tónov gongov

Bohemian Ventures Teambuilding

tím sa naučil ako správny pohyb a reč tela ovplyvňuje zdravie a medziľudskú komunikáciu. Na konci dňa sa ponorili do relaxačných tónov gongov.

Lear Voderady workshop

Vrámci programu Pink October zažili dámy na vlastnom tele, ako zmena polohy sedenia pôsobí na ich vnútorný pocit pohody a vonkajšie vyžarovanie. Na konci workshopu zažili relaxačnú muzikoterapiu.

V prípade záujmu o spoluprácu nás kontaktujte

info@vlnazdravia.sk
+421 905 377 820