Videá a knihy

Rozhýbte sa s Vlnovými pohybmi

10 videí s jednoduchými technikami pre zdravie, ľahkosť a radosť

Počas jari 2020 sme vám pravidelne prinášali živé vysielania prostredníctvom našej stránky Vlnové pohyby.

Vybrali sme jednoduché techniky na uvoľnenie napätia a posilnenie tela, ktoré si môžete s ľahkosťou spraviť doma. Vaše nadšenie a taktiež finančná podpora nám pomohli prežiť tieto neľahké časy. Aj vďaka vám sa môžeme naďalej Vlnovým pohybom profesionálne venovať.

Rozhodli sme sa preto ponechať všetky videá k dispozícii, aby ste sa mohli vždy inšpirovať ako si rýchlo a jednoducho pomôcť pohybom vo vlne.

Vlnové pohyby™ #1

Vlnové pohyby™ #2

Vlnové pohyby™ #5

Vlnové pohyby™ #8

Vlnové pohyby™ #3

Vlnové pohyby™ #6

Vlnové pohyby™ #9

Vlnové pohyby™ #4

Vlnové pohyby™ #7

Vlnové pohyby™ #10

Prečítajte si o Vlnových pohyboch

5 zaujímavých kníh o zdraví, energii vnúornej vlny a ženskosti

Ženská a mužská energia v pohybe

Andrea Bajnoková a Eva Ružovičová
Spísali sme skúsenosti do jednoduchého manuálu na každý deň, pretože Vlnové pohyby nie sú cvičenie, ale ZMENA každodenných pohybových vzorcov za nové – zdravé a prospešné!

Ženská a mužská energie v pohybu

Andrea Bajnoková a Eva Ružovičová
Sepsali jsme roky zkušeností do jednoduchého manuálu pro každý den, protože Vlnové pohyby nejsou cvičení, ale ZMĚNA každodenních pohybových vzorců za nové – zdravé a prospěšné!
Preklad slovenskej verzie.

Co prozrazují ženská gesta?

Nikolaj Kudrjašov
Autor odhaľuje, kde sa v motorike tela skrývajú atribúty ženského génu a kde nájdeme prejav génu mužského. Rozpracoval celý rad metodických odporúčaní, ako používať gestá a neverbálnu komunikáciu v rôznych životných situáciách, a najmä v sexuálnych vzťahoch.Každé jednotlivé gesto, ktoré je v knihe analyzované, je spojené s liečivou činnosťou organizmu, a to oveľa silnejšie, ako si dokážeme predstaviť.

Energie vnitřní vlny

Nikolaj Kudrjašov
Základom tejto sústavy cvičení je tzv. princíp vlny. „Pohyb vo vlne“ je prírodný, prirodzený, harmonický a efektívny spôsob pohybu, ktorý smeruje k rovnováhe duše i tela. Cviky sú zamerané na uvoľnenie a vo veľkej miere na precvičovanie šliach. Jedná sa však o nenáročný, nenamáhavý, mimoriadne príjemný spôsob cvičenia. Telo sa pri ňom samé dostane do súladu a začne sa uzdravovať, ak treba. Zharmonizuje sa aj myseľ a psychika.

Léčivé cvičení Hyperborejců

Nikolaj Kudrjašov
Autor použil staré vedomosti ako základ vlastného systému tzv. celistvého vlnového pohybu. Jednoduchý systém cvikov vám umožní pozdvihnúť sa na novú úroveň fungovania. Vibrácie a pohybové vlny vám pomôžu dať si do poriadku telo a pokračovať až po zrod nového človeka v sebe.