Gong Puja pre Antonína vol. 2 (Praha) PLNÉ

Kedy:
4. november 2023 @ 21:30 – 5. november 2023 @ 7:00
2023-11-04T21:30:00+01:00
2023-11-05T07:00:00+01:00
Kde:
Atrium na Žižkove
Čajkovského 12/12a
130 00 Praha 3-Žižkov
Česko
Vstupné / Štartovné:
1.400kč/60€ dospelý; 700kč/30€ deti

Gong Puja pre Antonína

Milí priatelia, Gong Puja sa v priebehu niekoľkých dní naplnila. Ďakujeme z celého ❤️ za úžasnú podporu!

 

PS.Ak by ste mali záujem sa zúčastniť, napíšte mi a dám vás na zoznam náhradníkov.
PSS. Ďalšia Gong Puja pre Antonína sa bude konať v máji/květnu pri príležitosti Toníkovych 2. narodenín!

Srdečne vás pozývam na Gong Puju pre Antonína – neverejné, komunitné stretnutie spojené s benefičnou zbierkou.

Prosím čítajte pozorne všetky riadky.

Čo je Gong Puja?

[číta sa Gong Pudža ]

Noc gongov, nazývaná aj Gong Puja, je časom pokoja, mieru a transformácie. Prenesie vás do inej dimenzie časopriestoru, kde si prechádzate vnútornou cestou so zvukmi gongov. Gong Puja trvá 7,5 hodín alebo presne 450 min. Prečo? Počas 45 minút v tónoch gongu prejde človek celým spánkovým cyklom. Počas noci gongov ho zažije presne 10-krát, čo prináša hlboké regeneračné účinky. Účastníci ležia v pohodlí a užívajú si jemné zvuky gongov, počas toho ako sa niekoľko hráčov vystrieda pri hre na gong.

Prečo Gong Puja pre Antonína?

Mnohí sledujete príbeh nášho Antonína od prvých dní, kedy nečakane prišiel na tento svet 2 mesiace predčasne. Nápad na túto udalosť vznikol začiatkom roka 2023 hlavne z veľkej vďaky celej našej komunite. Tvorili sa skupiny liečenia na diaľku, hrania na gongoch, spoločné meditácie. Chodili ku mne správy od nespočetných ľudí – vás – a dokonca aj od úplne cudzích. Obrovská vlna podpory, ktorá sa vzniesla prvé mesiace jeho života bola až dych vyrážajúca a trvá dodnes.

Toníkovi po istom čase diagnostikovali svalovú slabosť, ktorá spôsobuje, že jeho svalíky zvládajú oveľa menšiu záťaž. Potrebuje množstvo rehabilitácií, kŕmi sa cez sondu/PEG a na spánok potrebuje dychovú podporu. Sme na ceste.

Keď som bola v 5-tom mesiaci tehotenstva, tak sa konala Gong Puja presne na tom istom mieste, v kaplnke na Žižkove. Bol to moment, keď som Toníka cítila hýbať sa v brušku najintenzívnejšie.

Práve preto mi začala víriť hlavou myšlienka zorganizovania Gong Puji pre Antonína. Nie len pre neho, ale pre celú komunitu a zároveň aj detičky. Minulú Gong Puju s nami bolo 6 detičiek vo veku od 1 roka a dve tehotné dámy. Bolo to doslova božské. Malý experiment sa teda osvedčil a už sa stáva tradíciou. Táto udalosť je pre mňa symbolom vyjadrenia vďaky a spojenia podobne vibrujúcich duší 😊

Kedže táto udalosť má väčší presah ako zvyčajne, rozhodli sme sa spojiť to s benefičnou zbierkou, ktorá sa rozdelí 50% na Toníkove rehabilitácie a pomôcky, ktoré sa stávajú pre nás čím ďalej tým nákladnejšie a 50% na fyzioterapiu v domácom prostredí pre rodiny s deťmi trpiacimi neumuskulárnymi ochoreniami.

Zbierka minulej z Gong Puji zafinancovala Toníkove hiporehabilitácie, niekoľko senzorických pomôcok potrebných pre jeho psychomotorický vývoj a zároveň pomohla priniesť fyzioterapiu domov pod vedením skvelej Daniely Šibalovej 4 rodinám na dobu 6 mesiacov. Keďže nám toto spojenie dáva zmysel, tak v ňom pokračujeme ďalej.

Z celého srdca ďakujeme Átriu, že nám na základe povahy udalosti ponúkli výhodné podmienky na prenájom kaplnky. Aj preto môžeme Gong Puju zorganizovať za prívetivých podmienok.

Pre koho je táto Gong Puja určená?

Primárne pre vás – našu komunitu – ľudí hrajúcich na gongy, gongových nadšencov a našich priateľov a známych. Pýtate sa ma, či môžete priniesť aj vy svojich priateľov. Držím sa pravidla, že kto tam má byť tam bude, takže áno! 😊 Pozvite toho, koho cítite že sa má na tejto udalosti zúčastniť.

Je táto Gong Puja pre deti?

Áno! Vzhľadom na to, že náš malý Antonín bude prítomný, tak sme sa rozhodli otvoriť túto možnosť aj iným detičkám, ktoré sa väčšinou na takúto udalosť nedostanú.

Ak sa na to ako rodič, prarodič alebo iný príbuzný cítite, tak prídite aj s detičkami. Na veku nezáleží, nechávam to na vašom zdravom úsudku.

Chcete na Gong Puji hrať?

Mnohí tí, čo ste prešli mojou školou hry na gong sa pýtate, či môžete aj vy hrať. Otváram túto možnosť každému, kto sa na to cíti.

V prípade, že sa nazbiera skupina ľudí, ktorí na gong hrajú ale nemajú skúsenosť s hraní na Gong Puja, zorganizujem krátky workshop deň pred udalosťou.

Ak si želáte na Puji hrať, kontaktujte ma e-mailom a ja vám zašlem viac informácií.

Ako sa prihlásiť?

E-mailom na info@vlnazdravia.sk

Do správy uveďte meno, počet osôb ktoré prihlasujete a špecifikujte, či prihlasujete aj deti a v akom veku.

Príspevok

Dospelí: 1.400 kč/ 60 €
Deti: 700kč/30€
Hráčí na Gong Puja: ponechávam dobrovoľné rozhodnutie či a v akej výške sa rozhodnete Toníka a ostatné deti podporiť.

Číslo účtu:
CZ: 2701299243/2010
EUR: SK3083300000002801294757

Do poznámky uveďte: príspevok Gong Puja pre Antonína

Zo základnej výšky príspevku uhradíme náklady spojené s organizáciou Gong Puji a zvyšná suma sa rovnakým dielom rozdelí na Toníkove rehabilitácie či pomôcky a fyzioterapi pre deti s neuromusklárnym ochorením.

Ak by ste chceli prispieť viac, tak navýšte výšku príspevku o ľubovoľnú sumu.

Priatelia, bude to krásne!

Už teraz sa tešíme!

Andrea Kmochová (Bajnoková), Antonínko a tím Kafe Atrium