Gong workshop: prehĺbenie hry na gong II. (Praha)

Kedy:
15. júl 2023 @ 12:30 – 17:30
2023-07-15T12:30:00+02:00
2023-07-15T17:30:00+02:00
Kde:
Gong Waves štúdio
Vlkova 9
130 00 Praha 3-Žižkov
Česko
Vstupné / Štartovné:
3.400 kč/140€ osoba
Kontakt:
Andrea Bajnoková
+420 799 508 628
Čo sa naučíte počas Gong workshopu?
  • ako na nás vplýva zvuk gongu
  • prehĺbenie techník pri hraní na visiaci gong – druhá časť
  • vyskúšate si rôzne typy gongov

Gong workshop „Prehĺbenie hry na gong“ sa skladá z dvoch častí. Vzájomne sa prepápajú a doplňujú. Absolvovať ich môžete v ľubovoľnom poradí (v budúcnosti sa budú opakovať).  Absolvovanie aspoň jednej časti je podmienkou pre účasť na ďalších pokročilých workshopoch (ako viesť gong kúpeľ, posvätná geometria, individuálna terapia s gongom…)

Čo si odnesiete z Gong workshopu?

Ďalší krok do sveta nekonečného potenciálu zvuku gongu. Tento workshop je pokračovaním po úvodnom workshope ako hrať na gong. Naučíte sa základy technických zručností – spolu viac ako 20 rôznych techník hrania na gong. Ak vás zvuk gongu očarí, tak môžete s nami na ceste s gongom pokračovať a naučiť sa ako viesť Gongové kúpele, individuálne terapie, hrať podľa posvätnej geometrie či začať používať svoj hlas.

Pre koho je tento workshop určený?
Tento workshop je určený najmä pre laikov a nadšencov gongu, ktorí majú chuť sa oboznámiť s týmto mystickým hudobným nástrojom aj z opačnej strany a preniknúť hlbšie do jeho vibrácií a tónov.
Je potrebné vlastniť gong?

Vlastniť ani priniesť gong nie je podmienkou. Budeme hrať na rôzne gongy od značiek Grotta Sonora, Gongland a Tone of Life. Na mieste budú gongy a paličky k zakúpeniu. Našu momentálnu ponuku nájdete tu.

Je potrebné mať hudobné vzdelanie alebo ovládať noty?
Absolútne nie! Nie je potrebná absolútne žiadna hudobná skúsenosť, ani iné znalosti v oblasti hudby aby ste sa naučili na gongu hrať. Kľúčom je aby ste si dovolili načúvať a stali sa jedno so zvukom.
Lektorka

Workshopom vás prevedie Gong Masterka Andrea Kmochová (Bajnoková). Andrea priniesla na Slovensko gongy v roku 2014, odkedy sa intenzívne venuje vedeniu Gong kúpeľov, učeniu hry na gong, či koncertovaniu. V roku 2021 založila GongWaves štúdio v Prahe. Spolupracuje so svetovými jedničkami v oblasti hrania na gong (Don Conreaux, duo Tone of Life, GongMuse Surana, Aidan McIntyre, Claudio Salinas). Zorganizovala prvé dva Gong Master tréningy na Slovensku a v Českej republike a jej workshopy absolvovalo viac ako 100 nádejných Gong Mastrov.

Gong Academy

Gong Academy je komplexné vzdelávanie v hre na gong od základov až po veľmi pokročilé kurzy, v podobe online a offline aktivít. Naším cieľom je naučiť vás ako pristupovať ku gongu na vedomej úrovni a plne využívať jeho potenciál rôznymi spôsobmi. Viac o Gong Academy si prečítate v sekcii udalosti, kliknutím sem.

Aký je rozdiel medzi online tréningom a živým workshopom?

Online tréning slúži ako teoretický základ k živým workshopom, dôraz sa kladie na domácu prax a samoštúdium jednotlivých tém.

Na živom workshope sa venujeme primárne praxi a všetkému, čo sa cez online nedá preniesť (hranie v dvojiciach, v skupine, pokročilá tvorba gong kúpeľa, atď).

Kombinácia online a offline udalostí je v tejto dobe najlepšou voľbou. Považujeme za veľmi prínosné možnosť kontinuálne sa venovať hre na gong doma, a na druhej strane osobne zažiť transformačnú silu gongov v skupine a vzájomne sa obohacovať.

Časový plán a program

Dátum: 15.7.2023
Čas: 12.30 – 17.30
Miesto: GongWaves, Vlkova 9, Praha 3

Príspevok

3.400 kč/140€ = pre rezerváciu miesta je nutné uhradiť zálohu vo výške 1.400kč/60€

Prihlásenie

Na e-mailovej adrese info@vlnazdravia.sk

Kontakt

Andrea Kmochová (Bajnoková)
info@vlnazdravia.sk
(CZ) +420 799 508 628
(SK) +421 0905 377 820

Vydajte sa na dobrodružnú cestu s gongom!
Teším sa na vás,
Andrea